Rechercher
Fermer ce champ de recherche.
Centre de physiothérapie et de réadaptation Eksen Health Boarding Istanbul
Diapositive précédente
Diapositive suivante

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Tous les soins des patients sont assurés par notre équipe de professionnels sous la supervision d'un médecin et d'une infirmière 24h / 24 et 7j / 7 sans qu'il soit nécessaire de recourir à un accompagnateur.

Yatalak Hasta Tedavisinde

7/24 Doktor, Fizyoterapist, Hemşire ve Bakım Ekibi Hizmeti

physiothérapie en milieu hospitalier ve tıbbi bakım alanında bizi farklı kılan şeyler var.

axe Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Örneğin, merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu’nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Lire la vidéo sur Santé Axis Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul

A+ Hizmetlerimiz

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki Hizmetler

Yatılı Rehabilitasyon

Yaşlı bireylerin fiziksel, bilişsel ve işlevsel becerilerini korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini artırmak için kullanılan tedavi ve terapi yöntemlerini içeren bir süreç

Deneyimli Kadro

Deneyimli doktorlarımız ve fizik tedavi uzmanlarımızla physiothérapie en milieu hospitalier hizmeti.

Yılların Tecrübesi

Alanında uzun süreli tecrübeyle felç tedavisi ve fizik tedavi hizmeti.

7/24 Kontrol

Hastalarımız her daim doktor ve hemşire kontrolü altında emin ellerde.

Merkezi Konum

İstanbul'un en ulaşılabilir konumunda, Ataşehir E5 üzerinde bulunan Optimum arkasındayız

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kadromuz

professeur Dr. Turan USLU - Spécialiste en médecine physique et réadaptation

Prof. Dr. Turan USLU

Spécialiste en médecine physique et réadaptation

professeur Dr. Contacter Kürşat directement

professeur Dr. Contacter Kürşat directement

Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım Uzmanı

Eksen Sağlık Centre de rééducation, Centre de rééducation paralysie, Centre de traitement pour paralysie, Soins aux patients alités, Réadaptation orthopédique, Rééducation neurologique, Maison de retraite, İstanbul, Côté anatolienne, Ataşehir

Prof. Dr. Abdulkadir Koçer

Neurologie, Algologie, Neurologie Vasculaire (AVC)

Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi merkezi Rehabilitasyon felç inme Merkezi Helin Su Arkun

Fzt. Helin Su ARKUN

Fizyoterapist - Eksen Sağlık

Personnel de santé d'Eksen - Hilal Kpuz Küçükdurmaz - Psychologue

Hilal Kopuz Küçükdurmaz

Uzman Klinik Psikolog - Eksen Sağlık

Eksen Sağlık'ta

Quel est le processus de physiothérapie en milieu hospitalier?

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

03.

Processus de traitement

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

04.

Centre de kinésithérapie d'embarquement

Physiothérapie en milieu hospitalier Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.

Tedavi Olan

Hastalarımız ne dedi?

axe Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi, deneyimli doktorlar, fizyoterapistler, ergoterapistler, dil ve konuşma terapistleri gibi tıbbi personelden oluşan uzman bir ekibe sahiptir. Bu uzmanlar, hastalara en iyi tedaviyi sunmak için birlikte çalışır.

axe Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde E-5 anayoluna yakın bir konumda yer alır. Bu konum, hastaların kolayca merkeze ulaşmasını ve tedavi programına düzenli olarak katılmasını kolaylaştırır.

axe Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu'nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Her coup hastası farklı olduğundan, Eksen Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar. Uzmanlar, hastanın tedavi sürecini yakından takip ederek, ihtiyaçlarına göre tedavi planlarını uygulayabilirler.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde hastalara rehabilitasyon sürecinde fiziksel ve psikolojik destek sunarak, tedavi sürecinde rahat hissetmelerini sağlamak için psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları da hizmet vermektedir.

axe Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezi, tedavi ekibinin birlikte çalışması ve hastanın tedavi planına dahil olması ile hastalığın tedavisinde en iyi sonuçları elde eder. Merkezimizdeki tüm uzmanlar hastaların tedavi planına dahil olurlar.

Physiothérapie en milieu hospitalier ve Rehabilitasyon Merkezimizde, hasta ve ailesine yakın ilgi gösterir ve hastaların tedavi sürec inde aileleri de tedavi sürecine dahil ederiz. Bu sayede, kendilerini daha rahat hissetmeleri ve motivasyonlarını korumaları sağlanır. 

Eksen Sağlık Blog Köşesi

Sağlıklı yarınlar için hazıladığımız yazılarımızı okuyun!