Suche
Close this search box.
Eksen Health Boarding Zentrum für Physiotherapie und Rehabilitation Istanbul
Previous slide
Next slide

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

In unserem Zentrum wird die gesamte Versorgung der Patienten durch unser professionelles Pflegeteam stationär unter der Aufsicht eines Arztes und einer Krankenschwester rund um die Uhr ohne Begleitung durchgeführt.

Yatalak Hasta Tedavisinde

7/24 Doktor, Fizyoterapist, Hemşire ve Bakım Ekibi Hizmeti

stationäre Physiotherapie ve tıbbi bakım alanında bizi farklı kılan şeyler var.

Achse Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Örneğin, merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu’nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Play Video about Axis Health Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul

A+ Hizmetlerimiz

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki Hizmetler

Yatılı Rehabilitasyon

Yaşlı bireylerin fiziksel, bilişsel ve işlevsel becerilerini korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini artırmak için kullanılan tedavi ve terapi yöntemlerini içeren bir süreç

Deneyimli Kadro

Deneyimli doktorlarımız ve fizik tedavi uzmanlarımızla stationäre Physiotherapie hizmeti.

Yılların Tecrübesi

Alanında uzun süreli tecrübeyle felç tedavisi ve fizik tedavi hizmeti.

7/24 Kontrol

Hastalarımız her daim doktor ve hemşire kontrolü altında emin ellerde.

Merkezi Konum

İstanbul'un en ulaşılabilir konumunda, Ataşehir E5 üzerinde bulunan Optimum arkasındayız

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kadromuz

Professor Dr. Turan USLU - Facharzt für physikalische Medizin und Rehabilitation

Prof. Dr. Turan USLU

Facharzt für physikalische Medizin und Rehabilitation

prof. DR. Kursat Long

prof. DR. Kursat Long

Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım Uzmanı

Eksen Sağlık Internat Physiotherapie- und Rehabilitationszentrum, Paralyse-Schlaganfall-Behandlungszentrum, bettlägerige Patientenversorgung, orthopädische Rehabilitation, neurologische Rehabilitation, Pflegeheim, Istanbul, anatolische Seite, Ataşehir

Prof. Dr. Abdulkadir Koçer

Neurologie, Algologie, Gefäßneurologie (Schlaganfall)

Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi merkezi Rehabilitasyon felç inme Merkezi Helin Su Arkun

Fzt. Helin Su ARKUN

Fizyoterapist - Eksen Sağlık

Eksen Health Staff-Hilal Kpuz Küçükdurmaz - Psychologe

Hilal Kopuz Küçükdurmaz

Uzman Klinik Psikolog - Eksen Sağlık

Eksen Sağlık'ta

Was ist der stationäre physikalische Therapieprozess?

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

03.

Behandlungsprozess

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

04.

Verlassen Sie das Physiotherapie-Zentrum

Stationäre Physiotherapie Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.

Tedavi Olan

Hastalarımız ne dedi?

Achse Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi, deneyimli doktorlar, fizyoterapistler, ergoterapistler, dil ve konuşma terapistleri gibi tıbbi personelden oluşan uzman bir ekibe sahiptir. Bu uzmanlar, hastalara en iyi tedaviyi sunmak için birlikte çalışır.

Achse Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde E-5 anayoluna yakın bir konumda yer alır. Bu konum, hastaların kolayca merkeze ulaşmasını ve tedavi programına düzenli olarak katılmasını kolaylaştırır.

Achse Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu'nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Her Schlaganfall hastası farklı olduğundan, Eksen Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar. Uzmanlar, hastanın tedavi sürecini yakından takip ederek, ihtiyaçlarına göre tedavi planlarını uygulayabilirler.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde hastalara rehabilitasyon sürecinde fiziksel ve psikolojik destek sunarak, tedavi sürecinde rahat hissetmelerini sağlamak için psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları da hizmet vermektedir.

Achse Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezi, tedavi ekibinin birlikte çalışması ve hastanın tedavi planına dahil olması ile hastalığın tedavisinde en iyi sonuçları elde eder. Merkezimizdeki tüm uzmanlar hastaların tedavi planına dahil olurlar.

Stationäre Physiotherapie ve Rehabilitasyon Merkezimizde, hasta ve ailesine yakın ilgi gösterir ve hastaların tedavi sürec inde aileleri de tedavi sürecine dahil ederiz. Bu sayede, kendilerini daha rahat hissetmeleri ve motivasyonlarını korumaları sağlanır. 

Eksen Sağlık Blog Köşesi

Sağlıklı yarınlar için hazıladığımız yazılarımızı okuyun!