Rechercher
Fermer ce champ de recherche.
Centre de physiothérapie et de réadaptation Eksen Health Boarding Istanbul

Examen patient paralysé gratuit

Ücretsiz Felç Muayenesi

Dans le cadre de son projet de responsabilité sociale, Eksen Health soutient des projets qui peuvent être bénéfiques pour notre société.

Afin d'assurer le rétablissement des patients paralysés et d'augmenter leur qualité de vie, nous lançons des services d'examens gratuits dans notre établissement.
Pour bénéficier de ce service, il vous suffit de remplir le formulaire ci-dessous et de soumettre les documents requis. 

Dilerseniz bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Temsilcimiz sorularınıza cevap verecektir. Gerekli durumda sizi kurumumuza davet edeceğiz.

Randevu Al

* Nos examens gratuits sont du lundi au samedi entre 10h00 et 16h00. Aucun patient n'est accepté en dehors de ces heures.

* Les patients sans rendez-vous ne seront pas traités. 

Eksen Sağlık'ta

Quel est le processus de physiothérapie en milieu hospitalier?

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

04.

Processus de traitement

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

05.

Centre de kinésithérapie d'embarquement

Physiothérapie en milieu hospitalier Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.