Search
Close this search box.
Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul
Previous slide
Next slide

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Në qëndrën tonë i gjithë kujdesi për pacientët ofrohet nga ekipi ynë i kujdesit profesional si spital, nën mbikëqyrjen e mjekut dhe infermierit 24/7, pa pasur nevojë për një shoqërues

Yatalak Hasta Tedavisinde

7/24 Doktor, Fizyoterapist, Hemşire ve Bakım Ekibi Hizmeti

Yatılı fizik tedavi ve tıbbi bakım alanında bizi farklı kılan şeyler var.

Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Örneğin, merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu’nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Play Video about Qëndra Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul

A+ Hizmetlerimiz

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki Hizmetler

Yatılı Rehabilitasyon

Yaşlı bireylerin fiziksel, bilişsel ve işlevsel becerilerini korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini artırmak için kullanılan tedavi ve terapi yöntemlerini içeren bir süreç

Deneyimli Kadro

Deneyimli doktorlarımız ve fizik tedavi uzmanlarımızla yatarak fizik tedavi hizmeti.

Yılların Tecrübesi

Alanında uzun süreli tecrübeyle felç tedavisi ve fizik tedavi hizmeti.

7/24 Kontrol

Hastalarımız her daim doktor ve hemşire kontrolü altında emin ellerde.

Merkezi Konum

İstanbul'un en ulaşılabilir konumunda, Ataşehir E5 üzerinde bulunan Optimum arkasındayız

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kadromuz

Prof. Dr. Turan USLU - Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

Prof. Dr. Turan USLU

Specialist i mjekësisë fizike dhe rehabilitimit

Prof. Dr. Kürşat Uzun

Prof. Dr. Kürşat Uzun

Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım Uzmanı

Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Felç inme tedavi merkezi, Yatalak Hasta Bakımı, Ortopedik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Bakımevi, İstanbul, Anadolu Yakası, Ataşehir

Prof. Dr. Abdulkadir Koçer

Neurologji, Algologji, Neurologji Vaskulare (goditja në tru)

Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi merkezi Rehabilitasyon felç inme Merkezi Helin Su Arkun

Fzt. Helin Su Arkun

Fizyoterapist - Eksen Sağlık

Eksen Sağlık Kadromuz- Hilal Kpuz Küçükdurmaz - Psikolog

Hilal Kopuz Küçükdurmaz

Uzman Klinik Psikolog - Eksen Sağlık

Eksen Sağlık'ta

Cili është procesi i terapisë fizike në spital?

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

03.

Procesi i trajtimit

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

04.

Largimi nga qëndra jonë e fizioterapisë

Yatılı Fizik Tedavi Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.

Tedavi Olan

Hastalarımız ne dedi?

Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, deneyimli doktorlar, fizyoterapistler, ergoterapistler, dil ve konuşma terapistleri gibi tıbbi personelden oluşan uzman bir ekibe sahiptir. Bu uzmanlar, hastalara en iyi tedaviyi sunmak için birlikte çalışır.

Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde E-5 anayoluna yakın bir konumda yer alır. Bu konum, hastaların kolayca merkeze ulaşmasını ve tedavi programına düzenli olarak katılmasını kolaylaştırır.

Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu'nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Her inme hastası farklı olduğundan, Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar. Uzmanlar, hastanın tedavi sürecini yakından takip ederek, ihtiyaçlarına göre tedavi planlarını uygulayabilirler.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde hastalara rehabilitasyon sürecinde fiziksel ve psikolojik destek sunarak, tedavi sürecinde rahat hissetmelerini sağlamak için psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları da hizmet vermektedir.

Eksen Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, tedavi ekibinin birlikte çalışması ve hastanın tedavi planına dahil olması ile hastalığın tedavisinde en iyi sonuçları elde eder. Merkezimizdeki tüm uzmanlar hastaların tedavi planına dahil olurlar.

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde, hasta ve ailesine yakın ilgi gösterir ve hastaların tedavi sürec inde aileleri de tedavi sürecine dahil ederiz. Bu sayede, kendilerini daha rahat hissetmeleri ve motivasyonlarını korumaları sağlanır. 

Eksen Sağlık Blog Köşesi

Sağlıklı yarınlar için hazıladığımız yazılarımızı okuyun!