Buscar
Cerrar este cuadro de búsqueda.
Eksen Health Boarding Centro de rehabilitación y fisioterapia de Estambul
Diapositiva anterior
Diapositiva siguiente

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Todo el cuidado de los pacientes es proporcionado por nuestro equipo de atención profesional bajo la supervisión de un médico y una enfermera las 24 horas del día, los 7 días de la semana, sin la necesidad de un asistente.

Yatalak Hasta Tedavisinde

7/24 Doktor, Fizyoterapist, Hemşire ve Bakım Ekibi Hizmeti

fisioterapia para pacientes hospitalizados ve tıbbi bakım alanında bizi farklı kılan şeyler var.

eje Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Örneğin, merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu’nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Reproducir video acerca de Salud del eje Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul

A+ Hizmetlerimiz

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki Hizmetler

Yatılı Rehabilitasyon

Yaşlı bireylerin fiziksel, bilişsel ve işlevsel becerilerini korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini artırmak için kullanılan tedavi ve terapi yöntemlerini içeren bir süreç

Deneyimli Kadro

Deneyimli doktorlarımız ve fizik tedavi uzmanlarımızla fisioterapia para pacientes hospitalizados hizmeti.

Yılların Tecrübesi

Alanında uzun süreli tecrübeyle felç tedavisi ve fizik tedavi hizmeti.

7/24 Kontrol

Hastalarımız her daim doktor ve hemşire kontrolü altında emin ellerde.

Merkezi Konum

İstanbul'un en ulaşılabilir konumunda, Ataşehir E5 üzerinde bulunan Optimum arkasındayız

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kadromuz

profesor El Dr. Turan USLU - Especialista en Medicina Física y Rehabilitación

Prof. Dr. Turan USLU

Especialista en Medicina Física y Rehabilitación

profesor El Dr. Contactar con Kürşat directamente

profesor El Dr. Contactar con Kürşat directamente

Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım Uzmanı

Eksen Sağlık Boarding Fisioterapia y centro de rehabilitación, centro de tratamiento de accidente cerebrovascular de parálisis, atención al paciente postrado en cama, rehabilitación ortopédica, rehabilitación neurológica, hogar de ancianos, Estambul, lado de Anatolia, Ataşehir

Prof. Dr. Abdulkadir Koçer

Neurología, Algología, Neurología Vascular (Stroke-Stroke)

Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi merkezi Rehabilitasyon felç inme Merkezi Helin Su Arkun

Fzt. Helin Su ARKUN

Fizyoterapist - Eksen Sağlık

Eksen Health Staff- Hilal Kpuz Küçükdurmaz - Psicólogo

Hilal Kopuz Küçükdurmaz

Uzman Klinik Psikolog - Eksen Sağlık

Eksen Sağlık'ta

¿Qué es el proceso de fisioterapia para pacientes hospitalizados?

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

03.

Proceso de tratamiento

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

04.

Salir del Centro de Fisioterapia de Embarque

Fisioterapia para pacientes hospitalizados Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.

Tedavi Olan

Hastalarımız ne dedi?

eje Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi, deneyimli doktorlar, fizyoterapistler, ergoterapistler, dil ve konuşma terapistleri gibi tıbbi personelden oluşan uzman bir ekibe sahiptir. Bu uzmanlar, hastalara en iyi tedaviyi sunmak için birlikte çalışır.

eje Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde E-5 anayoluna yakın bir konumda yer alır. Bu konum, hastaların kolayca merkeze ulaşmasını ve tedavi programına düzenli olarak katılmasını kolaylaştırır.

eje Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu'nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Her golpe hastası farklı olduğundan, Eksen Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar. Uzmanlar, hastanın tedavi sürecini yakından takip ederek, ihtiyaçlarına göre tedavi planlarını uygulayabilirler.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde hastalara rehabilitasyon sürecinde fiziksel ve psikolojik destek sunarak, tedavi sürecinde rahat hissetmelerini sağlamak için psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları da hizmet vermektedir.

eje Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezi, tedavi ekibinin birlikte çalışması ve hastanın tedavi planına dahil olması ile hastalığın tedavisinde en iyi sonuçları elde eder. Merkezimizdeki tüm uzmanlar hastaların tedavi planına dahil olurlar.

Fisioterapia para pacientes hospitalizados ve Rehabilitasyon Merkezimizde, hasta ve ailesine yakın ilgi gösterir ve hastaların tedavi sürec inde aileleri de tedavi sürecine dahil ederiz. Bu sayede, kendilerini daha rahat hissetmeleri ve motivasyonlarını korumaları sağlanır. 

Eksen Sağlık Blog Köşesi

Sağlıklı yarınlar için hazıladığımız yazılarımızı okuyun!