Search
Close this search box.
مركز Eksen Health Boarding للعلاج الطبيعي وإعادة التأهيل اسطنبول
Previous slide
Next slide

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

يتم توفير جميع رعاية المرضى من قبل فريق الرعاية المهنية لدينا تحت إشراف الأطباء والممرضات 24/7 ، دون الحاجة إلى رفيق.

Yatalak Hasta Tedavisinde

7/24 Doktor, Fizyoterapist, Hemşire ve Bakım Ekibi Hizmeti

العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve tıbbi bakım alanında bizi farklı kılan şeyler var.

محور العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Örneğin, merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu’nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Play Video about Eksen Health العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul

A+ Hizmetlerimiz

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki Hizmetler

Deneyimli Kadro

Deneyimli doktorlarımız ve fizik tedavi uzmanlarımızla العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين hizmeti.

Yılların Tecrübesi

Alanında uzun süreli tecrübeyle felç tedavisi ve fizik tedavi hizmeti.

7/24 Kontrol

Hastalarımız her daim doktor ve hemşire kontrolü altında emin ellerde.

Merkezi Konum

İstanbul'un en ulaşılabilir konumunda, Ataşehir E5 üzerinde bulunan Optimum arkasındayız

Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kadromuz

أستاذ الدكتور توران USLU - أخصائي الطب الطبيعي وإعادة التأهيل

Prof. Dr. Turan USLU

أخصائي الطب الطبيعي وإعادة التأهيل

أستاذ الدكتور الاتصال بـ Kürşat مباشرة

أستاذ الدكتور الاتصال بـ Kürşat مباشرة

Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım Uzmanı

Eksen Sağlık Boarding مركز العلاج الطبيعي والتأهيل ، مركز علاج شلل السكتة الدماغية ، رعاية المرضى طريح الفراش ، إعادة تأهيل العظام ، إعادة التأهيل العصبي ، دار التمريض ، إسطنبول ، الجانب الأناضولي ، أتاشهير

Prof. Dr. Abdulkadir Koçer

علم الأعصاب ، الجيولوجيا ، علم الأعصاب الوعائي (السكتة الدماغية)

Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi merkezi Rehabilitasyon felç inme Merkezi Helin Su Arkun

Fzt. هيلين سو آركون

Fizyoterapist - Eksen Sağlık

طاقم صحة إيكسن - هلال كبوز كوتشوكورماز - طبيب نفساني

Hilal Kopuz Küçükdurmaz

Uzman Klinik Psikolog - Eksen Sağlık

Eksen Sağlık'ta

ما هي خطوات العلاج الطبيعي للمرضى؟

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

03.

عملية العلاج

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

04.

الخروج من مركز العلاج الطبيعي الصعود

العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.

Tedavi Olan

Hastalarımız ne dedi?

محور العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi, deneyimli doktorlar, fizyoterapistler, ergoterapistler, dil ve konuşma terapistleri gibi tıbbi personelden oluşan uzman bir ekibe sahiptir. Bu uzmanlar, hastalara en iyi tedaviyi sunmak için birlikte çalışır.

محور العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde E-5 anayoluna yakın bir konumda yer alır. Bu konum, hastaların kolayca merkeze ulaşmasını ve tedavi programına düzenli olarak katılmasını kolaylaştırır.

محور العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi, son teknoloji cihazlar ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalara en iyi tedaviyi sunar. Merkezimizde bulunan Egzersiz Salonu'nda hastalar, gelişmiş cihazlar ve ekipmanlarla tedavi edilirler.

Her السكتة الدماغية hastası farklı olduğundan, Eksen العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar. Uzmanlar, hastanın tedavi sürecini yakından takip ederek, ihtiyaçlarına göre tedavi planlarını uygulayabilirler.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde hastalara rehabilitasyon sürecinde fiziksel ve psikolojik destek sunarak, tedavi sürecinde rahat hissetmelerini sağlamak için psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları da hizmet vermektedir.

محور العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezi, tedavi ekibinin birlikte çalışması ve hastanın tedavi planına dahil olması ile hastalığın tedavisinde en iyi sonuçları elde eder. Merkezimizdeki tüm uzmanlar hastaların tedavi planına dahil olurlar.

العلاج الطبيعي للمرضى الداخليين ve Rehabilitasyon Merkezimizde, hasta ve ailesine yakın ilgi gösterir ve hastaların tedavi sürec inde aileleri de tedavi sürecine dahil ederiz. Bu sayede, kendilerini daha rahat hissetmeleri ve motivasyonlarını korumaları sağlanır. 

Eksen Sağlık Blog Köşesi

Sağlıklı yarınlar için hazıladığımız yazılarımızı okuyun!