Ara
Close this search box.
Eksen Sağlık Yatılı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul

Ücretsiz Felçli Hasta Muayenesi

Ücretsiz Felç Muayenesi

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Eksen Sağlık toplumumuza faydalı olabilecek projeleri desteklemektedir.

Felçli hastaların iyileşmelerini sağlamak, yaşam kalitelerini arttırmak için kurumumuzda ücretsiz muayene hizmetini başlatıyoruz.
Bu hizmetten yararlanmak için aşağıdaki formu doldurmanız ve istenen evrakları göndermeniz yeterli. 

Dilerseniz bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Temsilcimiz sorularınıza cevap verecektir. Gerekli durumda sizi kurumumuza davet edeceğiz.

Randevu Al

* Ücretsiz muayenelerimiz Pazartesi-Cumartesi 10:00-16:00 arası olmaktadır. Bu saatlerin dışında hasta kabul edilmemektedir.

* Randevusuz hastalara bakılmayacaktır. 

Eksen Sağlık'ta

Yatılı Fizik Tedavi Süreci Nasıldır?

01.

Başvuru & Değerlendirme Süreci

Epikriz Raporunu bizimle paylaşınız. Prof. Doktor ekibimiz raporu değerlendirdikten sonra hastanın iyileşme durumu ve tedavi süreci ile alakalı sizlere geri dönüş sağlanır.

02.

Transfer ve Yatış

Hastanın kurumumuza yatışı onaylandıktan sonra Ambülans ve sağlık ekibimiz hastanın transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Doktor ve Uzman Fizyoterapist ilk muayenesi, hemşirelerin ilaç ve tedavi takibi ve düzenlenmesi, ve bakım ekibimiz tarafından vücut analizi, kişisel ve genel bakımı olmak üzere tüm bakımlarının yapılması

04.

Tedavi Süreci

Günlük konsültasyonlar (Hasta Viziti), Psikolog tarafından haftalık psikolojik destek seansları, Hasta için belirlenen programa göre günlük donanımlı Fizik Tedavi Salonumuzda iki seans, Uzman Fizyoterapistler tarafından uygulanan Fizik Tedavi hizmetleri, - Hemşirelerin 7/24 yara bakımı, ilaç ve medikal takibi.

05.

Yatılı Fizik Tedavi Merkezimizden Çıkış

Yatılı Fizik Tedavi Merkezimizden Çıkış Rehabilitasyonu sonlanmış olan hastamızın, kurumumuzdan çıktıktan sonraki sosyal yaşamında yapması ve takip etmesi gereken programın, hem kendisine hem de yakınlarına uzman ekibimiz tarafından eğitiminin verilmesi.