Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Bu yazı şu dillerde de mevcut: enİngilizce

Misyonumuz

Tüm doktorları, medikal destekleyici unsurları ve idari personeli ile Türkiye’nin modern Sağlıklı ve Geriatri Yaşam Merkezi, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, İnsanca, Saygı ve güler yüzle, hoş geldiniz diyerek karşılıyor.

EKSEN sağlıklı ve geriatri yasam merkezi; Kurulduğu günden beri evreni ve insanı yaratan Güce duyduğu sonsuz sevgi ve O’nun yarattıklarına duyduğu sonsuz şefkatten aldığı ilhamla açıyor kapılarını.

Doğaya ve insan ruhuna yakınlığımız ve saygımız, Onun ihtiyaç duyduğu şifaya kavuşması için üzerimize yüklenen tüm sorumlulukları içten gelen bir fedakârlık anlayışıyla yerine getirmemiz için bizlere güç veriyor.

Çağımızın en güçlü ve yaygın erişim olanaklarından biri haline gelen İnternet aracılığıyla da sizlere gönül kapılarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi ziyaret etmek için pek çok insanın pek çok nedeni var. Kimi ziyaretçimiz kendisi ya da yakınları için şifa arayışı içerisinde, kimi ziyaretçimiz ruhundaki ve yüreğindeki zenginliği cömertçe paylaşmak için, kimi ziyaretçimiz sadece bilgilenmek ve merak duygusuyla gelir kapımıza. Ziyaret amacınız her ne olursa olsun bir fincan kahve eşliğinde her türlü soru ve sorununuzu yanıtlamaya hazır bir ilgi ve sıcaklıkla karşılanacağınız bir kapıdır burası.

Hoş geldiniz, ziyaretinizle mutluluk verdiniz…

Eksen Sağlık